درباره ما

درباره ما۱۳۹۷-۱۲-۲۵ ۱۳:۱۸:۲۰ +۰۰:۰۰

واحد تولید

این مجموعه به عنوان اولین تولیدکننده ی محصولات دیتیلینگ خودرو و کارواش نانو، تحت برند تخصصی تام کلین از سال ۱۳۸۷ فعال می باشد.

در حال حاضر تنوع محصولات تولید شده ی این برند به بیش از هفتاد مدل مختلف رسیده است. که با بهترین کیفیت در حال رقابت با برندهای اروپایی و آمریکایی می باشد.

واحد تحقیقات

واحد تحقیقات و پژوهش تام کلین متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های ممتاز کشور می باشد. از جمله دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر.

متخصصان این حوزه در امر تحقیقات تخصصی پیرامون خواص مواد و فرمولاسیون های منحصر به فرد محصولات تام کلین، همچنین بروزرسانی اطلاعات مربوطه جهت حفظ و ارتقای کیفی این محصولات فعالیت دارند.

واحد آموزش

واحد آموزش برند تام کلین تدوین گر اولین دوره های آموزشی نظافت و نگهداری بدون آب خودرو در ایران می باشد.

آموزش نحوه ی استفاده از محصولات نانو کارواش تام کلین، جهت بازدهی هرچه بهتر نیز، یکی دیگر از مزیت های این برند محسوب می گردد.

واحد کار آفرینی

واحد خدماتی تام کلین با عنوان تام سرویس، اولین مجموعه ی خدمات کارواش آنلاین در ایرانمی باشد. این واحد با بیش از یک دهه تجربه و سابقه در اجرا بوده است.

با گسترش تولید، توزیع و آموزش، طبق سیاست مدیران مجموعه در حال حاضر مشغول به راه اندازی واحدهای کارواش نانو شامل استقراری و سیار می باشد. که تا کنون موفق گردیده است بیش از هشتاد واحد صنفی کارواش نانو در سطح کشور راه اندازی نماید.

مشاوره تخصصی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تخصصی درمورد محصولات ما، با مشاورین ما تماس بگیرید.