مقایسه کارواش سنتی با کارواشهای بدون آب

مقایسه ی روشهای سنتی کارواش شامل دستی و اتوماتیک با کارواش بدون آب از منظر کارآفرینی

راه اندازی یک کارواش سنتی نیازمند فضای مناسب در موقعیتهاییست که از نظر شهری با محدودیتهایی مواجه است و صد البته سرمایه ی مورد نیاز قابل توجهی برای طراحی, ساخت و راه اندازی بنا و تاسیسات نیز, میبایست بدان اختصاص یابد.
از طرفی کارواشهای اتوماتیک هم, نیاز به فضای زیاد و دستگاههای گرانتری دارند پس اگر ماهیانه مبلغ ظاهرا قابل توجهی هم عاید واحد صنفی مورد نظر گردد با توجه به شرایط فعلی اقتصادی, بازهم نسبت به سرمایه گذاری انجام شده در مقایسه با روشهای نوین شستشوی خودرو, از راندمان مالی پایین تری برخوردار است.
مصرف زیاد برق و خرابی دستگاههای اتوماتیک بعد از مدتی هزینه ی زیاد تعمیرات و نگهداری سیستمها, استفاده از فضای زیاد و اجاره زیاد مکان بابت این فضا, توجیه مناسبی برای استفاده از آن دستگاهها نیست.
گران بودن دستگاههای اتوماتیک که بطور متوسط بین صد الی هفتصد میلیون هزینه بردار است, توجیه اقتصادی مطلوبی ندارند.

معایب کارواش های سنتی

عدم تمیزکاری و نظافت دقیق اتومبیل مخصوصا در توشویی, در روشهای سنتی و اتوماتیک و استفاده از مواد شوینده قوی و مخرب که به مرور به رنگ اتومبیل آسیب می زند , زمان شستشوی زیاد به دلیل استفاده از مواد شوینده و دوباره شویی و سپس خشک کردن و از طرفی پوسیدگی سطوح پارچه ای بر اثر استفاده از همین شوینده ها, رسوب املاح آب روی رنگ خودرو, نفوذ آب در سیمکشی ها و قطعات الکترونیکی, کنده شدن رنگ از روی سپرها و سطوح زخمی , خوردگی فلزات و چندین و چند مورد اینچنینی, همه از مواردیست که در زیرمجموعه معایب این شغل محسوب میگردد.
امروزه در نقاط مختلف دنیا روشهای سنتی کارواش اعم از دستی یا اتوماتیک جای خود را به کارواشهای بدون آب, داده است.
با راه اندازی کارواش بدون آب میتوان از ایجاد هزینه های بالا چه توسط دارندگان کارواش چه مشتریان جلوگیری کرد.

کارآفرینی با محصولات کارواش بدون آب

سرمایه ی کم, عدم محدودیت جهت انتخاب فضای مناسب و از طرفی درآمدزایی بالا, این شیوه از کارواش را برای مجریان و طرفداران و کارآفرینان, بی رقیب ساخته است.
کارواش نانوی تام سرویس, بهترین کیفیت را با به صرفه ترین هزینه در اختیار مشتریان قرار داده و در جهت حفظ محیط زیست و همچنین منابع آبی, نقش ویژه ای را ایفا میکند.
با ما همراه باشید تا هوشمند مصرف کنید.
ما به کیفیت مفتخریم.

۱۳۹۷-۱۱-۱۰ ۱۷:۱۸:۵۱ +۰۰:۰۰