خودروی زیبا با رنگ درخشان

شما یک ماشین نو با رنگی زیبا و درخشان دارید.

پس به طور حتم به دنبال راهکاری برای حفظ این زیبایی در دراز مدت هستید.

اغلب مشاهده کرده ایم که یک خودروی زیبا با رنگی درخشان پس از چند سال از زمان تولید خود به مرور زیبایی خود را از دست داده و رنگ آن کدر و مات شده است.

از طرفی حتما ماشین هایی را دیده اید که گمان کردید صفر کیلومتر هستند اما بعد از آن متوجه شده اید که چند سال کارکرد بوده اند.

ماجرا چیست؟

مگر می شود رنگ خودرو پس از سالها استفاده هنوز طراوت و شادابی روزهای ابتدایی عمر خود را داشته باشد؟

همانطور که می دانید پاسخ این سوال مثبت است.

اما شاید راهکار رسیدن به نتیجه ی مثبت را نمی دانید.

بگذارید برایتان مثالی بزنم و رنگ خودروی عزیز شما را با پوست انسان مقایسه کنم.

با کمی فکر کردن قطعا اشخاصی با پوست لطیف و زیبا را در بین اطرافیان و دوستان خود به یاد خواهید آورد. شاید از آنها راز لطافت و زیبایی پوستشان را پرسیده باشید و متوجه شده باشید که این زیبایی مستلزم مراقبت و نیازمند نگهداری مرتب و مداوم است.

یک کار لذت بخش

ذات انسان همانند پروردگار خود زیباست و زیبایی را دوست دارد. پس تلاش و زحمت در راه رسیدن و حفظ این زیبایی نه تنها خسته کننده نیست بلکه امری لذت بخش به حساب می آید.

حال که به نکته ی آغازین یعنی مراقبت و نگهداری از پوست ماشین یا همان رنگ زیبای خودرو اشاره شد باید به مثال دوم یعنی ادوات و لوازم مراقبت و حفظ زیبایی اشاره کنیم. مستحضر هستید که برای دستیابی و حفظ زیبایی پوست می بایست از ترکیباتی خاص با فرمولاسیون هایی ویژه که توسط افراد صاحب دانش ساخته و ترکیب شده است در فواصل مختلف با شیوه هایی که برای این منظور طراحی شده است استفاده کنیم.

این موضوع در مورد حفظ زیبایی رنگ خودروی شما نیز به همین گونه است. مواد و متریال استفاده شده در ترکیبات می بایست از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود باشند. دانش ترکیب و ساخت فرمولاسیون ها می بایست بصورت تخصصی موجب تولید محصولی با کیفیت شود. این محصول می بایست پس از گذشتن از آزمون های تولید و موفقیت در فرآیند کنترل کیفیت، در شرایطی مناسب نگهداری و ارسال گردد. شما نیز می بایست از این محصول در شرایطی درست و اصولی نگهداری کنید و آنرا طبق دستورالعملی که متخصصین طراحی کرده اند به کار ببرید چرا که تلاش برای حفظ زیبایی همانطور که گفته شد و می دانید، لذت بخش و نشاط آور است.

خیلی از افراد را می شناسیم که برای تحویل گرفتن ماشین صفر کیلومتر خود ذوق دارند. و بعد از استفاده، هربار که ماشینشان مجدد تمیز و درخشان می شود گویی در دلشان قند آب می شود.

زندگی سالم، مجموعه ای از احساسات خوب است که با تلاش از طریقی درست و اصولی بدست خواهد آمد و با شادی و لذت همراه می شود و این شادی های کوچک و بزرگ هستند که خوشبختی و رضایت را برای شما به ارمغان می آورند.

بازگشت به موضوع اصلی

به پیشفرض ابتدایی این نوشته باز می گردیم.

شما یک ماشین نو با رنگی زیبا و درخشان دارید.

و می خواهید این زیبایی برای مدتها ماندگار باشد و شما همواره از آن لذت ببرید.

پس اجازه بدهید محصولی را به شما معرفی کنیم که از مواد و متریالی اصولی، با دانش بومی و فرمولاسیونی منحصر به فرد تولید شده و می تواند شما را در این مسیر یاری کند.

موم درخت نخل برزیلی یا همان کارناباواکس ، یک موم طبیعی است که از گونه ای از درختان نخل در برزیل استخراج می شود و سخت ترین موم طبیعی موجود در جهان با ویژگی هایی خاص است که بصورتی تخصصی برای ایفای نقش در این فرمولاسیون انتخاب شده است. این موم طی فرآیندی با تغییر شکل بصورت مایع در آمده و به همراه افزودنی هایی سودمند برای حفظ کیفیت رنگ خودروی صفر کیلومتر شما، در محیطی پایه آبی بصورت معلق نگهداری می شود.

استفاده ی مستمر از واکس فوری بدنه ی تام کلین به شما کمک خواهد کرد تا مدت ها خودرویی زیبا داشته باشید و از مشاهده ی آن لذت ببرید.

برای این منظور ابتدا می بایست ماشین خود را بشویید و از آلودگی ها پاک نمایید. برای این منظور شامپو بدن خودروی تام کلین را به شما پیشنهاد می کنیم.

پس از شستشو و خشک کردن ماشین نوبت به استفاده از واکس فوری تام کلین رسیده است. افزودنی های سودمند این محصول علاوه بر مواردی که به آنها اشاره شد، موجب کاهش جذب آلودگی ها نیز می شوند و خاصیت آنتی استاتیک این محصول موجب می شود ماشین شما برای مدت زمان بیشتری تمیز بماند.

ما فکر بعد از کثیف شدن خودروی شما را نیز کرده ایم. در این فرمولاسیون، ترکیباتی قرار دارد که بصورت یک فیلم شفاف بسیار نازک روی سطح رنگ را پوشش داده و کثیفی ها پس از این، روی آن می نشیند و بصورت مستقیم با رنگ بدنه در تماس نیستند.

این موضوع باعث می شود که به هنگام نظافت مجددِ خودرو، کاری راحت تر و سریع تر پیش رو داشته باشید و خودروی شما از این بابت که کثیفی ها کمتر به بدنه چسبیده اند، زودتر و راحت تر از همیشه تمیز خواهد شد.

حال که با این فرمولاسیون آشنا شدیم، یک بار دیگر به پیش فرض این نوشته باز می گردیم.

شما یک ماشین نو با رنگی زیبا و درخشان دارید.

آیا این موضوع در مورد شما صدق می کند؟

اگر پاسختان منفی است و رنگ خودروی شما دیگر مثل سابق زیبا و درخشان نیست پس میبایست مجدد به سراغ مثال پوست انسان برویم و بدون مقدمه بگوییم که زیبایی و لطافت مورد نظر می بایست دوباره حاصل شود و پس از آن با حالت پیشفرض این نوشته، مشغول حفاظت از کیفیت رنگ بشویم و لذت ببریم.

برای بازیابی رنگ، اولین قدم شناخت آسیب هایی است که به رنگ ماشین شما وارد شده است. بطور مختصر بگوییم آسیب هایی که متوجه رنگ خودروها می شود را می توان بطور کلی در دو دسته تقسیم بندی کرد:

دسته ی اول: برای رفع این ایرادات، مهارت زیادی لازم نیست

دسته ی دوم:برای رفع این ایرادات مهارت های خاصی نیاز است

در مورد دسته ی دوم در متنی جداگانه و مفصل موضوع را تشریح خواهیم نمود اما بسیاری از ایرادات جزیی از قبیل بور یا زرد شدن همچنین مات شدن موضعی رنگ به کمک محصول تخصصی دیگری از تام کلین به همراه اندکی حوصله و اشتیاق شما، رفع خواهد شد

توصیه ی تیم کارشناسی تام کلین برای افزایش براقیت رنگ خودروی شما که ایرادات جدی ندارد، استفاده از واکس مایع پریمیوم پلاس تام کلین با خاصیت براق کنندگی رنگ است و شما به کمک این واکس می توانید تا حد قابل قبولی به پیشفرض ابتدایی این متن یعنی داشتن خودرویی با رنگ زیبا و درخشان نزدیک شوید سپس این زیبایی را با واکس فوری بدنه ی خودروی تام کلین تا مدت ها استمرار ببخشید.

پ.ن: ماشین داری؟  تام کلین لازمت میشه!

۱۳۹۸-۲-۲۵ ۱۲:۱۸:۳۳ +۰۰:۰۰