عملکرد اسپری تمیز و براق کننده شیشه خودرو

عملکرد اسپری تمیز و براق کننده شیشه خودرو
این محصول یک شیشه پاک کن معمولی نیست. اولین تفاوتش با شیشه پاک کن های معمولی کم مصرف و بصرفه تر بودن آن است. اسپری شیشه پاک کن حرفه ای مخصوص خودرو محصولی تخصصی از برند «تام کلین»

شیشه پاک کن حرفه ای مخصوص خودرو

محصولی تخصصی از برند «تام کلین» با قدرت پاک کنندگی بالا، تمامی آثار دوده، چربی، خاک و دیگر آلودگی ها را به آسانی از روی شیشه ی خودروی شما پاک می کند. در این ویدئو به خوبی می توانید تاثیر این اسپری را مشاهده کنید.
این محصول با فرمولاسیون ویژه و منحصر به فرد، از نظر فرمولاسیون با شیشه پاک کن های معمولی سطح بازار متفاوت است و به شیشه ی خودروی شما، همچنین تیغه های برف پاک کن آسیبی نمی رساند بلکه باعث براقیت بیشتر شیشه بوده و موجب افزایش طول عمر تیغه های برف پاک کن نیز می شود.
تفاوت اصلی این محصول با شیشه پاک کن های معمولی در زاویه تماس با سطح شیشه می باشد. به طوری که نحوه نشستن قطرات باران بر روی شیشه کاملا برجسته و قابل مشاهده خواهد بود. و این زاویه ی تماس متفاوت، موجب آبگریزی سطح می شود و در سرعت بالاتر از 80 کیلومتر بر ساعت حتی در باران شدید قطرات باران از روی شیشه به طرفین سر می خورند و نیازی به برف پاک کن زدن نیست.

لینک خرید این محصول از سایت دی شاپ

لینک خرید این محصول از سایت تام کلین

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)