ویدیو عملکرد اسپری واکس فوری بدنه خودرو تام کلین

ویدیو عملکرد اسپری واکس فوری بدنه خودرو تام کلین
ویدیو عملکرد واکس فوری بدنه تام کلین با کد «TC-CB480Y62» محصولی از سری محصولات تخصصی آرایشی بهداشتی خودرو با برند «تام کلین»، تولید شده از کارنابا واکس اصل برزیلی.

 در این ویدیو می توانید چگونگی عملکرد این محصول را مشاهده بفرمایید.

از ویژگی های مهم این محصول می توان به محافظت، حفظ براقیت و همچنین افزایش خاصیت آبگریزی برای رنگ خودرو اشاره نمود. علاوه بر ویژگی های یاد شده خاصیت آنتی استاتیک این واکس موجب کمتر شدن جذب گرد و غبار روی رنگ خودروی شما نیز می شود.

- اگر علاقمند به مطالعه ویژگی های این محصول هستید اینجا کلیک کنید

یکی از مهمترین مواد بکار رفته در این واکس، موم خالص کارنابا از درخت نخل برزیلی به عنوان سخت ترین موم طبیعی در جهان است و با توجه به فناوری بکار رفته ی نانو در پروسه ی ساخت این محصول، این واکس مانند واکس های سنتی سطح رنگ را چرب نمی کند همچنین ذرات معلق شده ی آن در محیط پایه آبی، بعد از اسپری شدن روی سطح، در خلل و فرج میکروسکوپی رنگ می نشیند و سطحی صاف و صیقلی را بوجود می آورد که علاوه بر افزایش توان تحمل حرارت رنگ، تا حدود سی الی چهل درصد نیز چسبیدن آلودگی ها به سطح رنگ را کاهش می دهد درنتیجه علاوه بر این که خودروی شما بعد از پوشش این واکس دیرتر کثیف می شود، پس از مدتی که دوباره بدنه ی ماشین نیازمند نظافت است، راحت تر و سریع تر تمیز خواهد شد.

لینک خرید محصول از سایت دی شاپ

لینک خرید محصول از سایت تام کلین

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)