ویدئو نحوه استفاده و عملکرد واکس پریمیوم پلاس تام کلین

واکس مایع نانو مدل پریمیوم پلاس، یک محصول تخصصی از برند تام کلین می باشد که به جهت پاسخگویی به درخواست ها و نیاز مشتریان تام کلین طراحی و تولید شده است. در این مطلب ویدئو عملکردو نحوه استفاده واکس پریمیوم پلاس تام کلین را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
ویدئو نحوه استفاده و عملکرد واکس پریمیوم پلاس تام کلین

درباره واکس مایع تام کلین

این محصول از سخت ترین واکس طبیعی جهان یعنی موم کارنابای درخت نخل برزیلی تولید شده است و جهت افزایش کیفیت و کارایی این واکس از فناوری نانو در تولید آن بهره گرفته شده است.
از خواص ویژه ی این واکس می توان به براق کنندگی مناسب، خاصیت آنتی استاتیک، محافظت از رنگ همچنین افزایش خاصیت آبگریزی سطح اشاره نمود.
کارایی این واکس بدین صورت است که ذرات بسیار ریز آن در لابلای خلل و فرج رنگ می نشیند و سطحی صاف و صیقلی را ایجاد می کند که مانع از نفوذ آب و خیس شدن سطح می شود و این موضوع علاوه بر ایجاد سطحی براق، موجب افزایش خاصیت آبگریزی سطح بدنه ی خودروی شما نیز می شود.

نحوه استفاده

برای بهره مندی از مزایای این محصول کافیست ابتدا ماشین خود را به خوبی بشویید و خشک نمایید. کارشناسان تام کلین برای این منظور شامپو بدنه ی خودرو تام کلین را به شما پیشنهاد می کنند.
سپس بطری واکس را به خوبی و به مقدار کافی تکان دهید و سطح مورد نظر را به کمک یک تکه اسفنج یا دستمال نخی به این واکس آغشته نموده و کاملا ماساژ دهید.
سپس با یک دستمال مایکروفایبر تام کلین قسمت واکس خورده را تمیز و پرداخت نمایید. با کمی دقت و حوصله می توانید به نتیجه ی مطلوب و لذت بخشی دست پیدا کنید چرا که این محصول ایرادات جزیی رنگ را نیز تا حدی برطرف می نماید و موجب کمتر دیده شدن خط و خش های جزیی نیز می گردد.

لینک خرید محصول از سایت تام کلین

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)