تام مگ

بازدید:
 • کاپریس کلاسیک مدلی از کمپانی شورلت
  7فروردین 1400
  66

  کاپریس کلاسیک مدلی از کمپانی شورلت

  کاپریس کلاسیک مدلی فراموش نشدنی از اتومبیل های کمپانی شورلت شاخه ای از جنرال موتورز است که در سالهای1965تا 1996در کشور آمریکا تولید شد. کاپریس در زمان خود جزو لوکس ترین و گرانترین خودرو های کمپانی شد. در ادامه این مطلب به بررسی تاریخچه این خودرو پرداختیم.

  ادامه مقاله
 • بهترین بازیهای اینترنتی سال 2020
  20اسفند 1399
  58

  بهترین بازیهای اینترنتی سال 2020

  بازی های موبایلی اغلب نمی ‏توانند ازلحاظ کیفیت گرافیکی و لذت بازی، با کنسول‏ های بازی رقابت کنند، ولی برای دوستداران گیم می تواند کمی قابل قبول باشد و عطش آنها را کم کند. با 5 نمونه از بهترین بازی‏ های کامپیوتری خودرویی موبایلی سال 2020 آشنا شوید.

  ادامه مقاله
 • تاریخچه اتومبیل رانی در دنیا
  11اسفند 1399
  96

  تاریخچه اتومبیل رانی در دنیا

  در مسابقات اتومبیل رانی، اتومبیل ها با یکدیگر به رقابت می پردازند و هدف اصلی آن ها ثبت سریع ترین زمان ممکن در هر دور از پیست است. بنابراین اتومبیلی که کمترین زمان را ثبت می کرد پیروز میدان می شد.

  ادامه مقاله
 • اولین اطلاعات از نیسان قشقایی 2021
  6اسفند 1399
  252

  اولین اطلاعات از نیسان قشقایی 2021

  نیسان قشقایی در اروپا فروشی بالای سه میلیون دستگاه داشته است. می توان گفت این کراس اوور برای خودرو سازان ژاپنی محصول بسیار مهمی بشمار می آید. شرکت نیسان روز های سختی را پشت سر می گذارد، این شرکت قصد دارد با معرفی نسل سوم قشقایی خط تولید خود را احیا کند.

  ادامه مقاله
 • خودرو های الکتریکی جدید رنو در راه است
  4اسفند 1399
  234

  خودرو های الکتریکی جدید رنو در راه است

  گسترش خودرو های الکتریکی در صنعت جهانی خودرو به یکی از موضوعات داغ تبدیل شده است. در این راستا شرکت فرانسوی رنو هم توانسته است با الهام گرفتن از رنو 4 کلاسیک در خط تولید این شرکت رنو 5 هاچ بک الکتریکی را قرار دهد.

  ادامه مقاله
 • اولین خودرو الکتریکی شورولت بولت به تولید انبوه رسید
  2اسفند 1399
  223

  اولین خودرو الکتریکی شورولت بولت به تولید انبوه رسید

  اولین خودرو الکتریکی آمریکایی شرکت شورولت که به تولید انبوه رسید شورولت بولت است. این خودرو در سال 2016 روانه بازار شد. بعد از گذشت 5 سال شورولت تصمیم گرفته این خودروی الکتریکی را برای سال 2022 بروز رسانی کند، شورولت بولت در دو سایز بدنه رونمایی شده است.

  ادامه مقاله
 • کاهش فروش فولکس واگن
  29بهمن 1399
  51

  کاهش فروش فولکس واگن

  یکی از مهم ترین بازار ها برای خودرو سازان آلمانی کشور چین است. حتی ویروس کووید 19 نتوانست مانع پیشرفت این بازار شود، این گزارش را از بررسی 3 برند خودرو سازی آلمان یعنی ب ام و، دایلمر، فولکس واگن کسب شده است.

  ادامه مقاله
 • تاریخچه ماشین در ایران
  26بهمن 1399
  63

  تاریخچه ماشین در ایران

  یکی از اختراعات بشر که نقش بسزایی را در زندگی مردم ایفا کرده اختراع خودرو بوده است. در ایران و سایر کشور های جهان دیگر خیابانی پیدا نمی شود که خالی از ماشین باشد. در ادامه با تاریخچه ی خودرو در ایران با ما همراه باشید.

  ادامه مقاله
 • معرفی تیگو 7 جدید
  23بهمن 1399
  92

  معرفی تیگو 7 جدید

  چری تیگو 7 پرو چهره جدید شاسی بلند پر فروش مدیران خودرو است که اخیرا در تهران دیده شده است. مدیران  خودرو در حال انجام تست های اولیه برای عرضه این خودرو در بازار است.

  ادامه مقاله