تام مگ

 • معرفی ویژگی های اسپری تمیز کننده داخل خودرو تام کلین
  21بهمن 1400
  417

  معرفی ویژگی های اسپری تمیز کننده داخل خودرو تام کلین

  یکی از مهمترین فاکتورهای نظافت و نگهداری خودرو به ویژه در این روزهای کرونایی، نظافت داخل خودرو می باشد. تمیز و مرتب بودن داخل خودرو هم از نظر سلامت جسم و هم از نظر سلامت روان دارای اهمیت است و حتی در روابط اجتماعی نیز تاثیر بسزایی دارد. با ما همراه باشید.

  ادامه مقاله
 • کارواش سیار چیست؟؟؟
  20آذر 1400
  426

  کارواش سیار چیست؟؟؟

  کارواش سیار به کسب و کاری با درآمد خوب و سرمایه ی کم گفته می شود که در آن نفراتی جهت نظافت خودرو به محل مشتری اعزام می شوند. روش های مختلفی جهت انجام این کار وجود دارد که در ادامه به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت.

  ادامه مقاله
 • گالری تصاویر تام کلین در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
  9آبان 1400
  278

  گالری تصاویر تام کلین در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

  تام کلین به شما کمک می کنه ماشینتون رو خیلی راحت و بدون استفاده از آب تمیز کنید و برق بندازید. عکسهای یادگاری تام کلین در نمایشگاه تیونینگ، کمپینک، آپشن، مجموعه خودروهای آفرود و کلاسیک شهر آفتاب

  ادامه مقاله
 • شستشوی موتور خودرو بدون استفاده از آب و مزایای آن
  25شهریور 1400
  681

  شستشوی موتور خودرو بدون استفاده از آب و مزایای آن

  معرفی محصول اسپری تمیزکننده بدون آب موتور تام کلین و توضیح ویژگی ها و مزایای این محصول به همراه روش استفاده ی آن در این مطلب شرح داده شده

  ادامه مقاله
 • شلبی GT500 2020 مار زهردار شرکت فورد
  16شهریور 1400
  480

  شلبی GT500 2020 مار زهردار شرکت فورد

  در این مطلب به بررسی خودروی شگفت انگیز یعنی، فورد با تیونینگ شلبی و کد GT500 که برای رقابت با چلنجر SRT هل کت و کامارو ZL1 آماده شده است می پردازیم، پس اگر دوست دارید جزئیات این خودروی منحصر به فرد را بدانید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

  ادامه مقاله
 • روش نظافت و نگهداری لاستیک خودرو با محصولات تام کلین
  14شهریور 1400
  626

  روش نظافت و نگهداری لاستیک خودرو با محصولات تام کلین

  لاستیک های تمیز یک خودرو نقش مهمی در زیباتر به نظر رسیدن خودرو ایفا نموده همچنین تمیز بودن لاستیک ها این امکان را به شما می دهد تا وضعیت عمومی لاستیک را به صورت مرتب و سریع رصد نمایید. از این رو همواره لاستیک های خودروی شما تمیز و زیبا خواهند بود.

  ادامه مقاله
 • S-500 مدلی محبوب از برند مرسدس بنز
  8شهریور 1400
  685

  S-500 مدلی محبوب از برند مرسدس بنز

  ما در این مطلب به بررسی پیشرانه یکی از معروف ترین و محبوب ترین خودروهای جهان، از شرکت مرسدس بنز می پردازیم. مرسدس بنز S-500 که با توجه به ظاهر جذاب و کیفیت مثال زدنی خود طرفداران بسیار زیادی داشته و یک خودروی جهانی محسوب می شود.

  ادامه مقاله
 • آشنایی با اسپری کارنابا واکس فوری بدنه تام کلین
  7شهریور 1400
  1315

  آشنایی با اسپری کارنابا واکس فوری بدنه تام کلین

  نور خورشید، اصطکاک هوا و آلودگی هایی که در مسیر به بدنه خودرو برخورد می کنند به مرور زمان موجب کاهش کیفیت رنگ خودرو می شوند. استفاده از اسپری کارنابا واکس فوری تام کلین می تواند تا حد زیادی از این آسیبها جلوگیری به عمل آورد.

  ادامه مقاله
 • کارواش بدون آب تام کلین جهت نظافت خودرو بدون استفاده از آب
  6شهریور 1400
  607

  کارواش بدون آب تام کلین جهت نظافت خودرو بدون استفاده از آب

  امروزه با گسترش آپارتمان نشینی شستشوی ماشین آن هم در پارگینگ اکثر آپارتمان ها ممنوع شده. همچنین اکثرا به دنبال راهی هستیم که در هنگام نظافت خودرو روی بدنه خط و خش ایجاد نشود. در این مطلب با ما همراه باشید تا با کارواش بدون آب تام کلین بیشتر آشنا شوید.

  ادامه مقاله